Transport

Od 2004 roku świadczymy usługi transportowe. Posiadamy 30 samochodów ciężarowych z naczepami plandekowymi o ładowności 24t. Dodatkowo świadczymy usługi transportu towarów naczepami typu „Walking floor”  Stale wymieniamy nasz tabor aby sprzęt którym świadczymy usługi transportowe był niezawodny oraz dobrze się prezentował.

Obszar naszego działania to Polska oraz kraje Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w wykonywaniu przewozów drogowych do krajów takich jak: Niemcy, Austria, Francja, Szwajcaria, Hiszpania, Belgia, Holandia.

W naszej firmie na stałe pracuje 40 kierowców. Ich profesjonalizm i doświadczenie przekłada się na bezpieczeństwo ładunku który transportujemy w  Państwa imieniu. 

 

Zwracamy szczególną uwagę na jakość pracy wykonywanej przez naszych kierowców.  Każdego roku realizujemy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa oraz techniki jazdy przy współpracy z Szkołą Doskonalenia Jazdy Volvo.  Nasi kierowcy zdobyli nagrody w konkursach organizowanych przez Volvo Polska. 

Logistyka

W swoich zasobach posiadamy magazyn wysokiego składowania o powierzchni 3500 m². Codziennie obracamy towarami spożywczymi które wymagają szczególnej uwagi. Cukier, którym zajmujemy się na co dzień wymaga odpowiednich warunków przechowywania.

Jesteśmy autoryzowanym przechowawcą Agencji Rynku Rolnego. W naszym magazynie przechowujemy towary spożywcze bez wymagań temperaturowych.

Posiadamy niezbędne urządzenia do transportu bliskiego, załadunku, rozładunku oraz przepakowania artykułów spożywczych

Jesteśmy przechowawcą cukru, mleka w proszku, serwatki w proszku, napojów, oraz innych towarów paletowych.

 

Nasze możliwości to przyjęcie lub wydanie  500 palet w ciągu doby. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies