Nasze korzenie to ponad 25-letnia tradycja,

Nasz pień to doświadczenie załogi,

Nasze gałęzie to produkty najwyższej jakości,

Nasze liście to zadowoleni klienci w Polsce i Europie.

Kim jesteśmy

Żadna firma bez względu na to, jakimi środkami finansowymi dysponuje, jakie ma plany i w jakim kierunku chce się rozwijać nie ma szans na osiągnięcie sukcesu rynkowego bez zaangażowania ludzi. Podstawą sukcesu Firmy Cukrohurt sp. z o.o. są właśnie nasi Pracownicy, którzy w pełni rozumieją stawiane przed nimi zadania, kreatywnie oraz indywidualnie podchodzą do rozwiązywania bieżących problemów, co bezpośrednio przekłada się, na jakość świadczonych przez nas usług.

Cukrohurt sp. z o.o.  to Pracownicy, którzy oprócz identyfikowania się z celami, misją firmy identyfikują się również z klientem. Nasi pracownicy to “rzecznicy” potrzeb klienta w firmie, dlatego każdy klient traktowany jest, jako wyjątkowy i szczególny. Może zgłosić się do niego z każdym problemem, z każdą nietypową potrzebą. Klient ma gwarancje, że kontaktuje się Pracownikiem, który posiada niezbędną wiedzę, kwalifikację oraz otrzyma w 99% przypadków wyczerpującą informacje i pomoc. Jedna z naszych dewiz brzmi: „osłodzimy Ci życie”

Jakość to nie tylko certyfikaty, to także pracownicy, którzy tworzą i są częścią procesów. Pracownicy, wysoką, jakość świadczonych usług, postrzegają, jako zaspokojenie potrzeb klienta na poziomie ustalonym, określonym oraz potwierdzonym przez niego. 

Historia spółki

Firma CUKROHURT w Siedlcach powstała w 1993 r. jako działalność gospodarcza. W 2002 r. została przekształcona w Spółkę z o.o.

Od 1994 r. zajmujemy się głównie dystrybucją cukru, ściśle współpracując z najlepszymi cukrowniami w kraju produkującymi cukier najwyższej, jakości, kat. I i II, posiadającymi certyfikaty, jakości ISO, BRC.

Obecnie jest to dynamicznie rozwijająca się firma, której strategicznym celem jest osiągnięcie miana największego dystrybutora cukru w Polsce, a także poszerzenie obszaru działalności w krajach UE i poza nią.

 

Posiadamy własną bazę magazynową i logistyczną oraz ciągle powiększamy profil naszej działalności o nowe oferowane produkty i usługi oraz segmenty rynku krajowego i zagranicznego.

Od 2010 roku zajmujemy się konfekcjonowaniem cukru. Oferujemy usługę pakowania cukru w opakowania 1 kg oraz worek 25kg. Produkujemy markę własna „Nasz Polski” oraz zlecone marki własne. Jesteśmy w stanie wyprodukować każdy rodzaj szaty graficznej.

Nasza firma współpracuje z wieloma producentami  z Polski i UE, zapewniamy ciągłość dostaw surowca dla największych zakładów przetwórstwa spożywczego. 

Nagrody

nagroda